درباره برند ST

برند اس تی فعالیت خود را درسال 1394 با مدیریت مجید صداقت  در ایران - شهر اصفهان - آغاز نمود وبا وجود خلاهای زیاد در زمینه تولید  البسه با الیاف طبیعی در کشورمان،  خود را برآن داشت تا لااقل شماری از  محصولات خود را از الیاف طبیعی تولید کرده بطوری که دیگر، هموطنان عزیز برای پوشیدن البسه کتان و لینن مجبور نباشند از برندهای خارجی استفاده نمایند، حداقل برای کسانی که دغدغه پوشیدن البسه ایرانی را دارند.

اکثر  تولیدات ما در پوشاک بانوان شامل : مانتو ، بلوز و شلوار میباشد

صداقت بهترین ها را خلق می کند (Honesty makes the best) شعاری است که برند اس تی (ST) سرلوحه خویش قرار داده است. اس تی، برند تولیدکننده پوشاک در ایران است که اولین بار توسط دانشجوی طراح ایرانی در ایتالیا متولد شد و در دو کشور ایران و ایتالیا به ثبت رسید. این برند با تولید پوشاک، کیف، کفش و اکسسوری تمامی تلاش خود را در جهت رضایت‌مندی مشتریان به کار برده است. در تولید محصولات علاوه بر طراحی زیبا و کیفیت عالی، استاندارده‌های بین‌المللی نیز رعایت شده است.

ST نوآوری در طراحی های مدرن و متناسب با سلیقه و نیازهای هم وطنان ،سعی در ایجاد توازن میان سبک جدید و نیاز مصرف کننده داشته است و با حضور قدرتمندانه در فضای مجازی ، به تلاش روزافزون خود ادامه خواهد داد.

 

 

تماس باما

  •  
      اصفهان - خیابان چهار باغ بالا - مجتمع تجاری پارک - طبقه اول - بازار ارکیده پلاک 483 ST
  •  
    تلفن: 03136670096